Shfletime: 4617483

Mirė se vini nė faqen zyrtare tė Kompanisė Bitex®, hulumtoni nėpėr faqe pėr tė marrė informacione rreth produkteve qė ju ofrojnė.             Kompania Bitex® bėn prodhimin e disa llojeve tė ngjyrave bazave dhe llaqeve me cilėsi tė lartė me licencė gjermane.

  Meny
  Lajmet
  Improvizim i web faqes
16. 10. 2008
Kompania Bitex nė bashkpunim me rrjetin e biznesit kosovar Kozzer® ka ripėrmirėsuar web faqen dhe shėrbimet pėrmes saj duke ngritur kėshtu nivelin e shėrbimeve ndaj klientėve.

Ne do tė vazhdojmė qė vazhdimisht tė sjellim inovaci...
mė shumė
Bitex NGJYRA

 PRODUKTET E NGJYRAVE

 
Kliko mbi imazh pėr ta zmadhuar dhe pėr parqitjen e pėrshkrimit pėrkatės
 
Highslide JS
ACRYL BETON FASSADEN FARBE
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
ACRYL BETON FASSADEN FARBE

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
INENNWEISS 2 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
INENNWEISS 2 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
BETON ACRYL FASSADENFARBE
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
BETON ACRYL FASSADENFARBE

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
INENNWEISS 3KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
INENNWEISS 3KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE B
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE B

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
INENNWEISS 5 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
INENNWEISS 5 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE A
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE A

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
INENNWEISS 20 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
INENNWEISS 20 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE B
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE B

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
POLARWEISS 5L
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
POLARWEISS 5L

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE C
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE C

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
POLARWEISS 10 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
POLARWEISS 10 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE C
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE C

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
POLARWEISS 15 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
POLARWEISS 15 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA GRUND 1
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA GRUND 1

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
STARWEISS BASE B 8 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
STARWEISS BASE B 8 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
EGA FARBE BASE A
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
EGA FARBE BASE A

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
STARWEISS 8KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
STARWEISS 8KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
FASSADEN FARBE
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
FASSADEN FARBE

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

Highslide JS
STARWEISS BASE C 8 KG
Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®
STARWEISS BASE C 8 KG

Produkte tė ngjyrave nga kompania Bitex®...

  1  
 • 2
 •   Ballina   |   Produktet  |  Webmail  |  Kontakt  |

  PRODUKTET

   

  Nė faqen e produkteve ju mund tė shihni produktet tė cilat i prodhon kompania Bitex®!

   

  SHIKO MĖ SHUMĖ

  GALERIA E FOTOGRAFIVE

   

  Nė faqen e galerisė ju mund tė shikoni fotografi tė ndryshme tė cilat dėshmojnė pėrkushtimin tonė!

   

  SHIKO MĖ SHUMĖ

  KONTAKTO ME BITEX

   

  Tel: +381 38 60 77 60

  Fax:+381 38 60 77 80

  E-mail: info@bitex-ks.com

   

  SHIKO MĖ SHUMĖ

  PRODUKTET TONA

  FOTO GALERIA

  KONTAKTONI ME NE
  Bitex ©2008 All rights reserved     Powered by Kozzer® Network